ЧАС ПИСАТИ ІСТОРІЮ

У рамках відзначення 85-ї річниці із дня утворення Сумської області в художньому музеї ім. Никанора Онацького відбувся вернісаж персональної виставки нашого земляка, графіка, ілюстратора й карикатуриста Михайла Волова.

Експозиція презентує 37 робіт на тему політичної сатири та замальовки міської архітектури «старого міста». Працюючи в різних техніках (олівець, туш, перо, акварель), автор за допомогою плям, штрихів і ліній зосереджує увагу глядача на сповнених глибокого змісту, насичених виразними графічними прийомами творах.

Зображені об’єкти є історичними пам’ятками, розповідають про багате культурне надбання наших пращурів, про унікальні історії створення і, звісно ж, про їх непересічних власників.

Кожен твір – це документальна правда, гармонійно поєднана з художньою красою, що дає можливість відчути епоху минулого.