До Великодніх свят – огляд-подорож «Світле свято Великодня»

«Світ існує доти, доки люди будуть писати писанки»

У Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького напередодні Великодніх свят відбувся майстер-клас із виготовлення писанок (крапанок) для вихованців Сумського дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) № 13 «Купава» Сумської міської ради, проведений членом Сумського обласного осередку НСМНМУ, керівником гуртка  образотворчого мистецтва ПДЮ Анною Гаранжою.

У ході заходу присутніх ознайомлено зі складною технікою писанкарства, його витоками,  розкрито таємний зміст символів й архаїчних знаків, що вміщують змістовну  інформацію про Світобудову, життя наших пращурів.

Спільно з вихователем-методистом дитячого садочка, членом Сумського обласного осередку НСМНМУ Світланою Бідною працівники музею організували огляд-подорож сторінками історії Християнства й іконопису із сюжетами на Страсну та Євхаристичну тематику («В’їзд в Єрусалим», «Христос з чашею», «Христос у терновому вінку», «Розп’яття»,  «Воскресіння Господнє»).

Вдалим доповненням стала демонстрація мультфільму на великодню тематику, що виступив змістовним джерелом відомостей про свято.