Мрії зламане крило

У Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького до 150-річчя з дня народження Лесі Українки та Міжнародного дня рідної мови  проведено літературно-мистецький калейдоскоп «Мрії зламане крило».

Гості заходу: викладачі, художники, краєзнавці, громадські діячі, студенти  СумДПУ ім. А.С.Макаренка, Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського.

Запрошені проглянули документальний фільм й обговорювали цікаві факти з життя поетеси, зачитували поезії та уривки із драм. Основний акцент  зосереджено на ролі постаті Лесі Українки у формуванні та розвитку рідної мови.

На прикладі робіт В.Чебаника, М.Дерегуса, Л.Аполлонової розглянуто особливості відтворення літературного тексту в графічних ілюстраціях, виконаних у різних техніках (офорт, монотипія).

Наприкінці зустрічі студенти поділилися своїми враженнями від заходу у формі мапи  «Леся моїми очима»,  відбувся діалог поколінь щодо поетичного спадку видатної Українки.