FB_IMG_1685671946843

IMG-3476efd8a9e973bafbc5184cc716de20-V

FB_IMG_1685690286835

20230601_110915

Дитинство – найпрекрасніша й найбезтурботніша пора. Саме Міжнародний день захисту дітей кожен рік нагадує нам про важливість   цього свята. Реалії сьогодення обмежують кордони дитинства, а наше завдання – запалювати іскри натхнення в маленьких серцях.

У цей день Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького долучився до святкової програми спільного проєкту «А все тому, що ми – діти» Сумського обласного академічного театру для дітей та юнацтва.

В культурному просторі дитячій аудиторії запропоновано  виставку «Фантастичний світ» репродукцій декоративних розписів Марії Приймаченко – всесвітньовідомої народної художниці УРСР, лауреата Державної премії ім. Т.Г.Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України.

Дивовижні тварини, набуваючи символіко-алегоричного змісту у композиціях авторки, є витвором її уяви. Діти побачили сюжетні панно: «Ведмеді на пасіці», «Весільний коровай», «Буслики, буслики», «Мила лисичка», «Лісовик» та квіткові букети в горщиках, серед яких «Квітка-космонавт».

Такі заходи збагачують культурне світобачення дітей, прищеплюють любов до прекрасного, дарують гарний настрій, розкриваючи творчий потенціал малечі.