DSC_8751_result

DSC_8710_result

DSC_8705_result

DSC_8697_result

І в серці, і в пісні вам слава лунає

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького відбулася зустріч військовослужбовців Національної гвардії України (в/ч 3051) з  воїнами-афганцями Володимиром Щегловим та Миколою Кіченко. Ветерани розповідали про нелегку службу в Афганістані, про своїх бойових побратимів, наголошуючи, що саме на війні можна пізнати ціну справжньої дружби і ціну життя. Особливо піднесеної атмосфери заходу надали авторські пісні у виконанні  Володимира Щеглова.

Присутні також познайомились з відеопрезентацією «Афганська війна 1979-1989» та живописними творами видатних художників із зібрання музею: Михайла Юденкова, Віталія Тюленєва, Дмирта Налбандяна, Віктора Макеєва, що метафорично висвітлюють цю тему в мистецтві.

Такі зустрічі виконують важливу виховну роль, бо саме під час живого спілкування молодь дізнається про нові й цікаві факти від учасників історичних подій.