ГРІМ КОБЗАРЕВОЇ СТРУНИ ЧЕРЕЗ ВІКИ ЛЮДЕЙ РОЗБУДИТЬ

Сьогодні зали Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького сповнилися мелодією бандури, Шевченківськими поезіями, мистецькими чарами, адже відбувся вернісаж виставки до 209-ї річниці з дня народження Кобзаря.

Захід відвідала начальниця управління культури Сумської обласної адміністрації Олена МЕЛЬНИК, яка наголосила на важливості проведенні шевченківських днів, культурного збагачення молоді засобами мистецтва, подякувала колективу музею за популяризацію творчості українського Велета.

На вернісажі були присутні кураторка Євгенія Вернидуб і представники вітражної майстерні родини Пивоварових «Glass Art Stories», котрі подарували музею портрет Тараса Шевченка руки Григорія Васягіна, втілений в мозаїці Захаром Лукашем. Меценатка цього проєкту – пані Елайна з Тайваню.

Присутні ознайомилися з екскурсією виставки, представленими роботами майстрів із оточення Тараса Григоровича. Наукова співробітниця розповіла цікаві факти становлення митця як художника.

Гості заходу: художники, учні ЗОШ № 7, студенти СумДУ, бібліотекарі, викладачі Сумської дитячої художньої школи ім. М.Г. Лисенка та Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського, громадськість міста.