DSC_1911

DSC_1906

DSC_1901

У Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького відбулося відкриття благодійного мистецького марафону «Вистоїмо. Допоможемо. Переможемо», який розпочався вернісажем виставки-продажу творчих робіт викладачів й учнів Сумської дитячої художньої школи ім. М.Г. Лисенка. Метою даного проєкту є допомога Збройним Силам України задля мирного майбутнього держави.

Захід відвідали представники Сумської міської ради: ПОЛЯКОВ Станіслав – заступник Сумського міського голови та ЦИБУЛЬСЬКА Наталія – начальниця відділу культури Сумської міської ради, які наголосили на важливості проведення подібних благодійних марафонів, їх роль для суспільства, адже таким чином відбувається справжнє єднання народу, котрий працює та творить заради спільної перемоги. Директори Сумського художнього музею ЯРМАК Влада та Сумської дитячої художньої школи КУЗЬМЕНКО Олексій подякували всім присутнім за участь у заході та вказали на подальшу співпрацю.

Розробник і модератор проєкту заступник директора з навчальної роботи СДХШ ім. М.Г. Лисенка ОСТАПЕНКО Павло провів екскурсію виставкою.

Долучитися до благодійного марафону можуть усі бажаючі.