Міжнародний проект «Ніч музеїв»

19 травня 2018 р.

Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького

працюватиме

з 14:00 до 21:00 безкоштовно

Перегляд експозицій з 17-00 і кожні 15 хв. (запис у волонтерів біля входу музею)

Останній перегляд о 20-00

Кількість осіб у групі – 25 чол. ± 5 чол.

Програма заходів

за попереднім записом

(квитки в Агенції промоції "Суми", звертатись до Наталії Петренко)

15-30 – 16-30

На виставці «Одвічне диво: передчуття літа» заслуженого художника України Олександра Чередниченка – свято мистецтв «Музей. Музика. Мода» спільно з дизайн-студією «ART-elь moda», Сумським вищим училищем мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського.

1. Відеоряд: український костюм у творах М. Пимоненка та Х. Платонова;
  2. Виступи представників дизайн-студії «ART-elь moda»;
  3. Демонстрація костюмів вихованцями дизайн-студії (з елементами кролевецького орнаменту; за поезією Тараса Шевченка)

16-30 – 17-00

Театралізований перформанс «Твори мистецтва оживають» за участю студентської молоді м. Суми.

На Вас чекають: оживлення образів картин та скульптур, бесіди про мистецтво, читання спогадів ХХ ст., фотографування з казковими персонажами і неймовірні, незабутні враження.

17-00 – 20-00

Перегляд виставок: «Чаруюча краса творчості: містичні образи В. Котарбінського та поетичні пейзажі Є. Вжеща», «Одвічне диво: передчуття літа», оновлених музейних експозицій.